fbpx

Epilacja laserowa

Co to jest?

Zabieg epilacji laserowej stanowi standard zabiegowy dobrej Kliniki medycyny estetycznej. Stanowi on uzupełnienie zabiegów korygujących wygląd, jednocześnie znacznie poprawiający komfort codzienny pacjentów. Mieszki włosowe najlepiej absorbują światło o długości fali 760nm i 810nm. Spektrum takie jest oferowane przez laser aleksandrytowy dostępny w naszej ofercie jako jeden z pierwszych w Polsce!

Jak wygląda zabieg?

Epilacja aleksandrytowa jest możliwa w trybach pojedynczego impulsu oraz w trybie MotionSpeed. Pojedyncze impulsy są dedykowane dla okolic o niewielkiej powierzchni. Tryb MotionSpeed stosowany jest na obszary o dużej powierzchni, np na nogi, łydki lub brzuch. Pozwala on na bardzo szybką, bezbolesną i skuteczną epilację epilację

W trakcie zabiegu operator aplikuje na skórę żel, który umożliwia prawidłowy przepływ promieni lasera diodowego do mieszków włosowych. Jednoczesna podaż światła o spektrum 760nm i 810nm sprawia, że nawet cienkie i jasne włosy są w stanie je zaabsorbować, a w konsekwencji ulec kontrolowanemu zniszczeniu.

Chłodząca końcówka głowicy lasera diodowego sprawia, że zabieg ten jest bezbolesny i bardzo szybki!

Kiedy stosować?

Jest to procedura zalecana pacjentom, którzy pragną żyć bez niechcianego owłosienia i dyskomfortu z nim związanego. Z uwagi na zastosowanie lasera aleksandrytowego jest polecany w epilacji osób z jasnym włosami!