fbpx

Modelowanie ust

Modelowanie ust

Zabiegu powiększania i modelowania ust nie trzeba nikomu przedstawiać. Swoją złą sławę zdobył głównie za sprawą źle lub przesadnie mocno wykonanych zabiegów. Na co dzień widzimy celebrytki, z „kaczym dzióbkiem” czy „ustami glonojada” . Niestety psuje to opinie procedurze bardzo wdzięcznej, dającej sporą satysfakcje pacjentce i lekarzowi.

W codziennej praktyce staramy się, aby usta, które wychodzą spod mych rąk były naturalne, odświeżone i pasowały do swojego „właściciela”. Często zachęcamy Panie, aby zdecydowały się na podanie mniejszej ilości wypełniacza, z uwagi na jego późniejszy wzrost objętości mogący dać efekt hiperkorekcji. Ogromnie istotne jest dobranie dobrej ilości i jakości preparatu, który w zależności od składu przekłada się na większą lub mniejszą objętość.

Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie lub masz pytania zadzwoń.
+48 505783478
Pracujemy pn.-pt. w godz. 10:00-20:00

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu wykorzystuje się preparat, który dzięki swoim właściwościom wolumetrycznym (nadającym objętość) fizycznie powiększa i modeluje wygląd czerwieni wargowej. W zależności od potrzeb podaje się go w samą czerwień wargową lub w kontur ust.

Procedura nie wymaga znieczulenia, jednak ze względu na wrażliwość okolicy ust, pacjentki decydują się na znieczulenie w formie kremu lub bardziej zaawansowane znieczulenie stomatologiczne.

Kiedy stosować?

Z doświadczenia wiemy, że jeśli pacjentka myśli o powiększeniu ust, to prędzej czy później zdecyduje się na zabieg. Ważne by przeprowadzić go dobrze, wsłuchać się potrzeby i oczekiwania pacjentki. Modelowanie ust nigdy nie jest zabiegiem szablonowym – u każdej pacjentki robimy go trochę inaczej.

Mówi się, że ilu lekarzy tyle ust. Jest w tym sporo prawdy, ponieważ powiększając i modelując usta kierujemy się, w pewnej mierze, także własnym gustem.

Jeśli chcesz, aby Twoje usta były naturalnie i pięknie powiększone to doskonale trafiłaś! W naszym Centrum nie tolerujemy przesady.