fbpx

Odmładzanie dłoni

Co to za zabieg?

Dbając o urodę i młody wygląd często skupiamy się wyłącznie na twarzy. Ważne jest jednak aby pamiętać, iż o młodym i zdrowym wyglądzie świadczy stan skóry naszych dłoni a także szyi i dekoltu. Codzienna, nawet intensywna, pielęgnacja nie jest w stanie zatrzymać zmian, do których dochodzi na skutek ekspozycji na światło słoneczne, środki chemiczne czy warunki pracy.

Skóra dłoni pozbawiona jest dużej ilości tkanki podskórnej, co w znacznym stopniu potęguje niekorzystny efekt biegnącego czasu, widocznego pod postacią głębokich podłużnych zmarszczek na wiotkiej, często bardzo wrażliwej, wręcz pergaminowej skórze.

Zabiegi rewitalizujące w sposób natychmiastowy regenerują i odbudowują wątłą tkankę podskórną, skutecznie „odbierając lat” właścicielkom pięknych dłoni.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu wykorzystuje się preparat kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia, który dzięki swoim właściwościom wolumetrycznym (nadającym objętość) fizycznie uzupełnia braki tkanki podskórnej grzbietu rąk. W zależności od potrzeb, procedurę można powtórzyć. Rewitalizacja nie wymaga znieczulenia, jednak u bardziej wrażliwych pacjentek wykonujemy znieczulenie w formie kremu.

Kiedy stosować?

Pierwsze oznaki wiotkości skóry rąk oraz zmarszczki powinny być dla Pań sygnałem do tego, aby podjąć się rewitalizacji. Same kremy nawilżające nie poradzą sobie z czynnikami drażniącymi, które nieustannie „atakują” skórę rąk.

Warto pamiętać o skórze rąk, świadczy ona o stanie zdrowia całego organizmu.

Gabinet Medycyny Estetycznej Michalak to najwyższa jakość wykonania zabiegów.