fbpx

Odmładzanie dłoni

Ręce Cię zdradzą…

 

Dbając o urodę i młody wygląd często skupiamy się wyłącznie na twarzy. Ważne jest jednak aby pamiętać, iż o młodym i zdrowym wyglądzie świadczy stan skóry naszych dłoni a także szyi i dekoltu. Codzienna, nawet intensywna, pielęgnacja nie jest w stanie zatrzymać zmian, do których dochodzi na skutek ekspozycji na światło słoneczne, środki chemiczne czy warunki pracy.

Skóra dłoni pozbawiona jest dużej ilości tkanki podskórnej, co w znacznym stopniu potęguje niekorzystny efekt biegnącego czasu, widocznego pod postacią głębokich podłużnych zmarszczek na wiotkiej, często bardzo wrażliwej, wręcz pergaminowej skórze.

Zabiegi rewitalizujące w sposób natychmiastowy regenerują i odbudowują wątłą tkankę podskórną, skutecznie „odbierając lat” właścicielkom pięknych dłoni.

Odmładzanie dłoni kwasem hialuronowym

Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie lub masz pytania zadzwoń.
+48 505783478
Pracujemy pn.-pt. w godz. 10:00-20:00

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu wykorzystuje się preparat kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia, który dzięki swoim właściwościom wolumetrycznym (nadającym objętość) fizycznie uzupełnia braki tkanki podskórnej grzbietu rąk.

Preparat podaje się przy użyciu delikatnej kaniuli lub pod postacią głębokiej mezoterapii. Bezpośrednio po podaniu skóra może być nieznacznie obrzęknięta, jednak nie wpływa to istotnie na codzienne czynności. Obrzęk ustępuje zwykle do 48h.

W zależności od potrzeb, procedurę można powtórzyć. Rewitalizacja nie wymaga znieczulenia, jednak u bardziej wrażliwych pacjentek wykonujemy znieczulenie w formie kremu.

Kiedy stosować?

Pierwsze oznaki wiotkości skóry rąk oraz zmarszczki powinny być dla Pań sygnałem do tego, aby podjąć się rewitalizacji. Same kremy nawilżające nie poradzą sobie z czynnikami drażniącymi, które nieustannie „atakują” skórę rąk.

Warto pamiętać o skórze rąk, świadczy ona o stanie zdrowia całego organizmu.

Centrum Medyczne Michalak to najwyższa jakość wykonania zabiegów.