fbpx

Rewitalizacja skóry

Starzenie zaczyna się głęboko

Skóra, największy organ naszego ciała jest warunkiem naszego istnienia.

Bez niej bylibyśmy podatni na wszelkie toksyny, nieustannie atakujące nasze ciało. Ta perfekcyjna bariera utrzymuje nasz organizm w pewnym balansie między nami a środowiskiem zewnętrznym. Niestety, wraz z biegiem czasu procesy naprawcze nie wystarczają, by w pełni zregenerować uszkodzoną i osłabioną tkankę. Żeby ją naprawić musimy działać od środka!

Nie dajmy się zwieść. Kremy, balsamy, olejki nie pomogą, gdyż skóra, tak jak chroni nas przed substancjami szkodliwymi środowiska zewnętrznego, tak nie pozwoli bo nic „obcego” przedostało się do środka. To dlatego większość farmaceutyków działa tak powierzchownie.

Z pomocą przychodzą nam zabiegi regeneracyjne – małoinwazyjne zabiegi mezoterapii igłowej, dzięki którym jesteśmy w stanie zregenerować uszkodzoną, przestarzałą skórę.

Co można zrobić?

Obecnie najskuteczniejszą metodą regeneracyjną wydaje się być zabieg mezoterapii igłowej. Jest to procedura, w której niewielkie ilości (mikrolitry) substancji aktywnych podajemy do skóry i tkanki podskórnej. Najczęściej podawane są preparaty medyczne łączące kwasy hialuronowe z aminokwasami i witaminami, dobieranymi indywidualnie do potrzeb pacjenta.

W naszym Centrum wykorzystujemy specjalne urządzenie – Introfill Injector. Jest to urządzenie medyczne znacznie ułatwiające sprawne przeprowadzenie zabiegu mezoterapii.
Dzięki niemu:

  • zwiększamy precyzję iniekcji
  • osiągamy równomierne pokrycie całej skóry
  • mamy pełny wpływ na: głębokość iniekcji, ilość i prędkość podaży substancji aktywnych
  • redukujemy szansę na zasinienia niemal do zera!
  • poprawiamy komfort zabiegu – pokochasz ten zabieg!

Kiedy stosować?

Mezoterapie igłowe to zabiegi całoroczne. Poza nielicznymi preparatami, większość można bez przeszkód podawać nawet w trakcie gorącego lata. To idealna forma regeneracji dla wszystkich pacjetnów, którzy chcą poprawić jakość skóry, niekoniecznie zmieniając istotnie własny wygląd wypełniaczami.

Dzięki wsparciu technologicznemu jest to zabieg koktailowy – nie musisz już obawiać się zasinień obecnych przy podawaniu preparatów „z ręki”.