fbpx

Pozbądź się starego naskórka

Dermapen to przełom wśród zabiegów mezoterapii. To urządzenie, którego działanie oparte na zasadzie automatycznego mikronakłuwania skóry przy pomocy pulsujących mikroigieł, pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Zabieg ten cechuje się wysoką precyzją, nieporównywalną z tradycyjnymi metodami stosowanymi w mezoterapii i jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta.

Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie lub masz pytania zadzwoń.
+48 505783478
Pracujemy pn.-pt. w godz. 10:00-20:00

Jak wygląda zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu znieczula się okolicę zabiegową maścią. Następnie lekarz dobiera odpowiedni dla pacjenta preparat, który będzie aplikowany na skórę. Dzięki jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 mikoigieł działających w sposób pulsacyjny, lekarz wprowadza substancje aktywne wgłąb skóry, zapewniając stymulację fibroblastów. Dochodzi do powstania licznych mikourazów i mikrokrwawień z uszkodzonych naczyń krwionośnych, co skutkuje aktywacją czynników wzrostu. Efektem zabiegu jest poprawa struktury skóry, jej wygładzenie oraz wzmocnienie dzięki obecności nowego kolagenu.
Niewiarygodna skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu pozwalają lekarzom i pacjentom na całym świecie cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych. Zabieg wykonany przy użyciu Dermapenu jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii. Czas leczenia jest zdecydowanie krótszy a pacjent może w krótkim czasie wrócić do codziennych czynności.

Kiedy stosować?

Frakcyjne mikronakłuwanie skóry daje spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Dermapen pobudza naturalne możliwości regeneracyjne ludzkiego organizmu. To nowoczesne narzędzie wykorzystywane między innymi do niwelowania drobnych zmarszczek oraz leczenia blizn i redukowania rozstępów. Regeneruje, leczy i niweluje niedoskonałości skóry, zmniejsza pory, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, zapobiega łysieniu.