fbpx

Osocze bogatopłytkowe

Wykorzystaj własny potencjał

Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma) jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. To zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny, szczególnie polecany osobom cierpiącym na alergie. PRP to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego, otrzymywany z własnej krwi pacjenta.

Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie lub masz pytania zadzwoń.
+48 505783478
Pracujemy pn.-pt. w godz. 10:00-20:00

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na pobraniu od pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem odpowiedniej ilości krwi, odwirowaniu jej w wirówce w celu oddzielenia erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi a następnie podaniu w leczone miejsce. W zależności od potrzeb pacjenta, preparat można podać stosując klasyczną technikę mezoterapii lub w sposób liniowy, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu.

Kiedy stosować?

Terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest całkowicie naturalna i nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych. Zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów.