fbpx

Zupełnie inny kwas hialuronowy

Restylane Skinboosters to preparaty zawierające ustabilizowany (usieciowany) kwas hialuronowy, który wykorzystywany jest przy zabiegach rewitalizacji skóry. Dzięki zastosowaniu przy ich produkcji innowacyjnej technologii NASHA zapewniającą powolny rozpad wiązań stabilizujących (ok 6 mcy), stosowanie preparatów Restylane Skinboosters zapewnia długo utrzymujące się efekty (do 12 mcy).

Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie lub masz pytania zadzwoń.
+48 505783478
Pracujemy pn.-pt. w godz. 10:00-20:00

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na podaniu preparatu podskórnie za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy „przyciąga wodę”, dzięki temu utrzymuje on odpowiedni poziom nawilżenia skóry i przywraca jej młodzieńczy wygląd. Zabieg z wykorzystaniem preparatu Skinboosters pobudza produkcję naturalnego kolagenu i zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry. Zaleca się wykonanie serii zabiegów.

Kiedy stosować?

Zabiegi z wykorzystaniem preparatów z linii Skinboosters to zabiegi pośrednie pomiędzy mezoterapią a tradycyjnym wypełnieniem kwasem hialuronowym. Linia Restylane SKINBOOSTERS, to preparaty przeznaczone do różnych potrzeb i typów skóry: Restylane Vital – służy do rewitalizacji i nawilżenia skóry dojrzałej oraz skóry z oznakami fotouszkodzeń, natomiast Restylane Vital Light – do rewitalizacji i nawilżenia skóry młodszej, idealny do stosowania w okolicach takich jak szyja, dekolt czy dłonie.