fbpx

Diagnostyka USG

Diagnostyka ortopedyczna

Współczesne zagadnienia Ortopedii i Traumatologii wymagają bardzo precyzyjnej i szybkiej diagnostyki. Poza standardowym badaniem lekarskim i wywiadem zdrowotnym, które są niezbędne do postawienia trafnej diagnozy, bardzo często konieczne jest wykonanie dodatkowych badań: RTG, tomografii, rezonansu magnetycznego, a także badania ultrasonograficznego.

W dzisiejszych czasach, pacjenci mają coraz mniej czasu na długą, żmudną diagnostykę, odwlekającą leczenie na długie tygodnie i miesiące. Dostępność precyzyjnej, szybkiej i łatwo dostępnej diagnostyki jest obecnie kluczowym czynnikiem, decydującym przy wyborze lekarza i miejsc leczenia.

Chcąc spełniać oczekiwania pacjentów w zakresie diagnostyki i leczenia najdrobniejszych nawet schorzeń narządu ruchu, a także by móc postawić dokładną, rzetelną i pewną diagnozę, proponuje moim pacjentom profesjonalne badanie ultrasonograficzne(USG) wykonywane na nowym sprzęcie USG Sonoscape S8expert wyposażonym w głowicę liniową o częstotliwości 4,5-15Mhz. Wysoka częstotliwość głowicy pozwala dostrzec najdrobniejsze nawet szczegóły, mogące stanowić o trafności stawianej diagnozy.

Najlepszy nawet sprzęt nie zastąpi nigdy lekarza, którego celem oprócz zobrazowania jest także dokładne omówienie problemu pacjenta, dlatego na każdej wizycie lekarskiej dokładnie tłumaczę na czym polega problem pacjenta i jakie działania należy podjąć, aby go wyleczyć.

Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu!

Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie lub masz pytania zadzwoń.
+48 505783478
Pracujemy pn.-pt. w godz. 10:00-20:00