fbpx

Leczenie urazów

Leczenie urazów

Traumatologia narządu ruchu stanowi najtrudniejszy element współczesnej ortopedii. Starzenie się społeczeństwa, życie w pośpiechu, rosnąca popularność sportów kontuzjogennych stale dostarcza pacjentów na oddziały szpitalne. Nie wszystkie urazy mogą i muszą być leczone w ramach szpitala. Znakomita część z nich z powodzeniem może być leczona w ramach pomocy ambulatoryjnej.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, a także chcąc nie pozostawić pacjentów bez rzetelnej porady i pomocy, proponujemy Pacjentom leczenie w ramach Centrum Medycznego. Szeroka wiedzą oraz doświadczenie zdobyte po wielogodzinnych dyżurach szpitalnych stanowią filary jakości usług oferowanych w czasie konsultacji ortopedycznych.

Zapraszamy do skorzystania z tej oferty wszystkie te osoby, które zostały pozostawione ze swoim problem z chwilą wyjścia ze szpitala a także tym, którzy nie do końca wiedzą czy podejmowane działanie lecznicze jest odpowiednie.

W trakcie każdej wizyty problemy zdrowotne są wnikliwie analizowane. Warto na konsultację zabrać ze sobą wszelkie badania obrazowe (zdjęcia RTG, tomografu komputerowego, rezonansu magnetycznego) oraz karty informacyjne wcześniejszego leczenia.